Інтерсіті+ з Києва до Перемишля набуває стрімкої популярності

Із 23 грудня поїздом Інтерсіті+ з Києва до Перемишля проїхали 8,8 тисяч людей, з них 7,4 тисяч українців та 1,4 тисячі іноземців. Про це повідомляє Zaxid.net з посиланням на Держприкордонслужбу України.

«Прикордонний контроль пасажирів проводиться під час руху потяга між станціями «Львів» і «Мостиська-2». Це дозволяє забезпечити проведення контролю без зупинки поїзда, що значно зменшило термін подорожі пасажирів. Так, поїзд долає відстань з Києва до Перемишля та у зворотному напрямку в середньому за 7,5 годин», — йдеться у повідомленні.

Додамо, що Інтерсіті+ Київ-Львів-Перемишль мав попит під час різдвяних свят, 7-8 січня, поїзди були заповнені майже на 100%. До прикладу, 8 січня на поїзд Перемишль-Київ було продано 560 квитків.

Новий потяг Інтерсіті+ Київ-Перемишль курсує із 23 грудня щоденно складом швидкісного електропоїзда виробництва Hyundai Rotem.

Відстань з Києва до Перемишля поїзд долає лише за 7 год. 40 хв, а зворотно – за 7 год. 07 хв, а тривалість поїздки зі Львова до Перемишля становитиме 2 год. 8 хв.

Вартість проїзду з:

  • Києва до Перемишля у вагонах І класу становить орієнтовно 574 грн, ІІ класу – 406 грн,
  • зі Львова до Перемишля у вагонах І класу – 235 грн, ІІ класу – 172 грн.

 

 

Читайте також:

У планах Укрзалізниці ще один маршрут до Польщі та в країни Балтії

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *