Російський слід у скандалі навколо Бекхема та ЮНЕСКО

Англійські ЗМІ продовжують розслідування скандальної ситуації, в яку потрапив відомий футболіст Девід Бекхем, повідомляє Znaj.ua.

П’ятого лютого стало відомо, що злочинці отримали доступ до електронних листів Бекхема та виклали їх у загальний доступ.

З переписки випливає, що Бекхем брав участь у кількох благодійних кампаніях ЮНЕСКО заради того, щоб отримати титул лицаря. У листах футболіст сварив лордів – членів комітету, які нібито так і не допомогли йому отримати лицарство.

Після того, як переписка була опублікована, Бекхем визнав її справжність, однак стверджує, що частина її була підкоригована.

Після цього британським ЗМІ вдалося з’ясувати, що перед тим, як листування потрапило в мережу, від представників керуючої компанії Бекхема, яка займається благодійністю від його імені, вимагали хабар.

За «мовчання» шантажисти вимагали один мільйон фунтів, повідомляє dailymail.co.uk з посиланням на Daily Mirror. Крім того, за даними джерела, повідомлення з вимогами викупу листів приходили з російського сервера, повідомив представник Бекхема.

ЮНЕСКО, у свою чергу, в скандалі із зіркою футболу зайняв позицію гравця та в своїй офіційній заяві зазначив важливість участі Бекхема у благодійній діяльності.

 

 

 

Читайте також:

Девід Бекхем відмінно заробляє навіть не граючи у футбол

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *