Мільярдер Ілон Маск зустрічається з колишньою дружиною Джонні Деппа

Мільярдер Ілон Маск, який є одним з головних засновників Tesla, SpaceX, PayPal та інших компаній, фактично підтвердив чутки про роман з екс-дружиною Джонні Деппа Ембер Хьорд.

Про це повідомляє 24tv.ua з посиланням на The Daily Mail.

Про свої стосунки вони вирішили сповістити шанувальників знімками в Instagram.

Актриса залишила на обличчі Маску відбиток помади зі своїх губ.

45-річний Ілон Маск раніше був двічі одружений. Перша дружина Джастін Маск навчалась з ним в університеті в Канаді, після чого вони одружились у 2000 році. В спільному шлюбі вони прожили 8 років і в них народилось п’ятеро синів.

Пізніше Маск оголосив про роман з британською актрисою Талулі Райлі і у 2010 році вони теж одружились. Проте вже через два роки вони розлучились. У липні 2013 року стосунки відновились, однак знову у грудні 2014 року вони офіційно подали на розлучення.

За чутками, першого разу за розірвання відносин він виплатив Райлі 4,2 мільйонів доларів, а другого разу – цілих 16 мільйонів доларів.

В той час 31-річна Ембер Хьорд мала багато стосунків з різними партнерами, проте в лютому 2015 року все ж одружилась з голлівудським актором Джонні Деппом. Однак в травні 2016 року вони теж подали на розлучення, а в січні 2017 року воно було офіційно оформлено.

 

 

2 thoughts on “Мільярдер Ілон Маск зустрічається з колишньою дружиною Джонні Деппа”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *