У Хмельницької міської ради новий сайт

Від сьогодні запрацював оновлений сайт Хмельницької міської ради.

Деякий час оновлений сайт працюватиме у тестовому режимі, оскільки він поки ще наповнюється різною необхідною та важливою інформацією. Тому поряд з новим функціонуватиме і звичний усім хмельничанам, так званий «старий» сайт.

Оновлений сайт значно зручніший у користуванні, оскільки інформацію щодо владних структур, нормативні акти, новини, анонси, фото- та відеоподії подано окремими блоками. Окрім того, є поділ за категоріями: для бізнесу, туристів та мешканців.

Як повідомляє прес-служба Хмельницької міської ради, у планах, щоб сайт став порталом для структурних підрозділів, департаментів та управлінь, комунальних підприємств та установ, де б розміщувалась уся необхідна інформація, яка стосується конкретної галузі.

Досить зручно та наглядно зроблено і подано розділи у нижній частині сайту: тут кожний користувач може без проблем та зайвого витрачання свого часу знайти ту інформацію, яка його цікавить: щодо пленарних засідань, різноманітні відеотрансляції, номера гарячих ліній, дані комунальних підприємств обласного центру, діючі тарифи та ще багато іншого.

Ще однією перевагою нового сайту буде поява особистого кабінету мешканця Хмельницького, через який можна буде подавати документи, оплачувати комунальні послуги, писати звернення, скарги тощо.

Оновлений сайт – khm.gov.ua

Старий сайт – khmelnytsky.com

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *