«Ічкерія жива!» — 13 серпня на Майдані Незалежності розгорнуть найбільший у світі прапор

У неділю, 13 серпня, біля стели на Майдані Незалежності, що у Києві, на знак незламної волі та сили духу буде розгорнуто найбільший в світі прапор Вільної Ічкерії.

Організатором заходу виступила Аміна Окуева, український лікар, громадський активіст та військовослужбовець чеченського походження, учасниця подій Революції гідності та війни на сході України у складі батальйону «Київ-2». 13 жовтя 2015 року Аміну Окуеву було нагороджено орденом «Народний Герой України».

У повідомленні до заходу зазначається:

«Ічкерія жива!

Маємо честь запросити вас, дорогі друзі, на унікальний захід — 13 серпня (цієї неділі) біля стели на Майдані Незалежності в Києві буде розгорнуто найбільший в світі прапор Вільної Ічкерії.

Цей захід символізує те, що нашим ворогам, не дивлячись на всі їх зусилля, не вдалося зломити нашу Волю до перемоги і наш дух. І що наша перемога близька як ніколи.

Будемо раді запропонувати вам цікаву програму, кульмінацією якої є незабутнє видовище — розгортання величезного (22х33 метри) прапора Ічкерії.

Запрошуємо всіх друзів і представників ЗМІ, яким буде цікаво висвітлити цю подію.

Ворогів прохання не турбуватися, — захід погоджено з владою Києва, і під час його проведення буде вжито всіх необхідних заходів безпеки для учасників.

Будемо раді зустрітися з усіма друзями на Майдані 13 серпня в 13.00.»

На заході буде багато прапорів братських народів, додає у своєму дописі до події Kaz Kurazov

 

1 thought on “«Ічкерія жива!» — 13 серпня на Майдані Незалежності розгорнуть найбільший у світі прапор”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *