У Пустомитах на Львівщині попрощались з юним Героєм АТО Володимиром Зейліком

На Львівщині попрощалися 21-річним воїном з АТО, який загинув на Донбасі, передає PolitekA.

Військовослужбовець Володимир Зейлік загинув 7 серпня в районі Мар’їнки, виконуючи бойове завдання.

Тетяна Барвінської в групі «Остання шана» у Фейсбуці зазначила:

«На Львіщині знову горе… 7 серпня 2017 на Донбасі поблизу м. Мар’їнка загинув боєць батальйону «Донбас» Володимир Зейлик. Лише три тижні тому хлопцю виповнився 21 рік… З 9 по 11 серпня у Пустомитах оголошується жалоба за загиблим Героєм.

Зейлик Володимир Миколайович народився 14 липня 1996 р. в м. Пустомити Львівської області. Там само й мешкав з родиною в мікрорайоні Лісневичі. Закінчив у Пустомитах ЗОШ №1. Оце й все, що юнак встиг за своє коротке життя — школа і війна…
31.10.2014 року, ледве йому виповнилося 18, Володимира призвали на військову службу, яку він проходив у в/ч А4623 (540-й зенітний ракетний Львівський полк імені Івана Виговського) м.Камянка-Бузька Львівської області. Згодом підписав контракт і служив в окремому батальйоні спеціального призначення «Донбас-Україна» на посаді водія.
У Володі залишилися батьки та молодший брат»

“Сьогодні у нас страшний день – наш товариш загинув. Три тижні тому приїздив ще такий радісний. Спілкувалися, веселилися. Він говорив, що скоро повернеться. Я не думав, що так швидко”, – говорить товариш загиблого Іван Куза.

Володимир був призваний до лав ЗСУ в 18 років, після строкової служби підписав контракт і поїхав захищати батьківщину на фронт. На Донбасі воїн відвоював близько двох років.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *