«Життя після поранення» Олексія Фурмана: про молодих українських військових

За сприяння Посольства США в Україні 15 серпня о 10 годині у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбудеться презентація фотовиставки Олексія Фурмана «Життя після поранення».

«Життя після поранення» – це проект про молодих українських військових, які отримали важкі поранення під час війни з проросійськими сепаратистами і регулярними військами Російської Федерації на Донбасі і адаптуються до мирного життя після повернення додому. Проект присвячений ветеранам АТО та вміщує в собі 5 реальних історій. Кожна історія сповнена героїзмом, відвагою, патріотизмом, силою духу та жертовністю.

У мирному житті ветерани війни стикаються з нелегким викликом: вони мають ресоціалізуватися, адже тепер у них є тяжкі спогади, які неможливо забути. Військові та добровольці мають подолати безліч труднощів. У цьому їм допомагають їхні рідні, які завжди поруч, друзі, волонтери та психологи.

Відвідувачам презентують 40 фотографій п’ятьох поранених бійців у невимушеній обстановці, кожен з яких має свою власну історію.

Олексій Фурман, автор робіт – український документальний фотограф і стипендіат програми Фулбрайта (США). Знімав події Євромайдану, після чого поїхав до Криму, а потім на Схід України, де знімав військовий конфлікт для різних міжнародних видань.

Проект «Життя після поранення» отримав гран-прі фотоконкурсу IAFOR Documentary Photography Award та гран-прі Міжнародної Фотовиставки газети «День» (Україна).

 

У Хмельницькому переглянути світлини можна до кінця серпня за адресою:

вул. Героїв Майдану, 28, 2-й поверх бібліотеки.

 

 

Джерело: Хмельницька ОР та Хмельницька ОУНБ

1 thought on “«Життя після поранення» Олексія Фурмана: про молодих українських військових”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *