Відома оглядова вежа Ґете згоріла вщент

Одна з найвідоміших споруд Німеччини – оглядова вежа Ґете – згоріла вщент.

Про це повідомляє 24tv.ua з посиланням на видання «Der Spiegel».

Інцидент стався у місті Франкфурт-на-Майні. Рятувальники отримали повідомлення близько 3 години ночі (за місцевим часом). Потужний вогонь охопив всю дерев’яну споруду. Через ризик обвалу 43-метрової вежі пожежники не одразу приступили до гасіння полум’я, а спершу нейтралізували небезпеку поширення вогню на прилеглі будівлі.

Відомо, що внаслідок пожежі ніхто не постраждав. Німецьким вогнеборцям не вдалося врятувати споруду. Легендарна вежа Ґете згоріла вщент.

Наразі причини пожежі невідомі, проте поліцейські припускають, що це міг бути підпал, оскільки вежа не була обладнана електроносіями, які могли спричинити загоряння дерев’яної споруди. Окрім цього, погодні умови також не могли спричинити пожежу. Правоохоронці вже розпочали розслідування та з’ясовують усі деталі інциденту.

Зазначимо, що дерев’яна вежа у Франкфурті-на-Майні була однією з найвищих оглядових споруд в Німеччині. Вона була заснована у 1931 році та названа в честь письменника Йогана Вольфганга Ґете. У 2014 році популярне серед туристів місце було відремонтоване.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *