Сергій Лещенко про недоторканність: Система вирішила кинути нам подачку

Нардеп від БПП Сергій Лещенко заявив, що депутатська недоторканність має бути скасована до весни 2018 року, а не з наступного скликання Верховної Ради, як пропонує президент Петро Порошенко, передає Українська правда.

По це він написав у Facebook, реагуючи на президентський законопроект про скасування депутатської недоторканності.

«Система вирішила кинути нам подачку. Порошенко вніс свої поправки в Конституцію щодо недоторканності депутатів. Не пройшло і три з половиною років. Це — результат тиску суспільства, але Порошенко не був би Порошенком, якби не підклав свиню», — написав Лещенко.

Він зазначив, що цей законопроект «повністю повторює депутатський, тільки з однією різницею — скасовувати недоторканність Порошенко хоче… з наступного скликання Ради.

«Тобто на його клан, який останні три роки грабує Україну, ці поправки поширюватися не будуть. Наша вимога — недоторканність має бути скасована до весни 2018 року, тобто протягом двох найближчих сесій Ради», — сказав нардеп.

Він підкреслив, що  «ці поправки мають голосуватися у системній прив’язці до закону про процедуру імпічменту президента».

Також на ініціативу президента щодо скасування депутатської недоторканності відреагувала і експерт Центру протидії корупції та Антикорупційної групи Реанімаційного Пакету Реформ, Анастасія Красносільська.

«Акції протесту і люди на вулицях — це працює. Акція ще тільки починається, а Президент УЖЕ подав новий законопроект про зняття депутатської недоторканності. Спікер щойно доручив комітету Руслана Князевича розглянути цей і депутатський — невідкладно», — написала вона у Facebook.

«Дуже чекаю законопроект про антикорупційний суд на основі рішення Венеційки. Ні про які робочі групи до другого пришестя не може бути й мови», — додала Красносільська.

 

Читайте також:

У Верховній Раді зареєстровано 2 законопроекти щодо недоторканності нардепів

1 thought on “Сергій Лещенко про недоторканність: Система вирішила кинути нам подачку”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *