“Хмельницькводоканал”: інформація про відсутність води з 21 до 23 жовтня — неправдиві чутки

Міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” звертає увагу хмельничан на те, що останнім часом серед громадян міста поширюються чутки про проведення підприємством робіт з позапланової промивки мереж водопостачання та відсутність подачі питної води в оселі хмельничан з 21 до 23 жовтня 2017 року. Ці чутки не відповідають дійсності, а тому МКП “Хмельницькводоканал” закликає містян в жодному разі не довіряти подібній неправдивій інформації.

На даний час підприємство працює стабільно, злагоджено, без перебоїв у роботі мереж водопостачання та водовідведення (за винятком локальних аварій). Про виконання ремонтних, будівельно-монтажних та інших робіт чи заходів, а також про терміни ліквідації аварійних ситуацій, МКП “Хмельницькводоканал” сповіщає населення міста Хмельницького виключно через власні офіційні ресурси — веб-сайт (www.water.km.ua) та через офіційну сторінку у соціальній мережі Facebook (www.facebook.com/kmwater.offpage), на офіційному сайті Хмельницької міської ради (http://khm.gov.ua/), а також через місцеві засоби масової інформації.

Оскільки підприємство проводить планову промивку та знезараження водопровідних мереж та споруд двічі на рік — навесні та восени, а цьогоріч заплановані роботи були виконані 25 травня та 26 вересня, відтак на 2017-й календарний рік подібних робіт не заплановано.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” просить хмельничан бути пильними, перевіряти будь-яку інформацію, що стосується діяльності підприємства або виконуваних ним робіт в керівництва структурних підрозділів або аварійно-диспетчерській службі МКП “Хмельницькводоканал” (контактні телефони:1567, 78-75-10; моб. тел.: 067 310 87 37).

Сподіваємося на розуміння та подальшу плідну співпрацю.

 

 

Джерело: Хмельницька міська рада

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *