Безвіз з Великобританією та Австралією поки що українцям не світить

Австралія та Велика Британія заявили про не готовність предметно вивчати питання спрощення візових вимог для громадян України протягом наступних двох років, повідомляє Главком.

Про це стало відомо «Главкому» із відповіді на запит Міністерства закордонних справ України.

Причиною служать реформи імміграційної служби Австралії та необхідність напрацювання і юридичного оформлення процедури виходу Великої Британії з ЄС за результатами референдуму 2016 року.

Разом з тим, Україна знаходиться на етапі взаємного скасування візових вимог між Канадою і Мексикою. Наразі цю можливість розглядаю уряди названих країн. Також Україна запропонувала Японії розглянути можливість скасування візових вимог для пред’явників українських службових паспортів. Ця пропозиція опрацьовується причетними органами Японії.

Крім цього, впродовж 2016 року і I півріччя 2017 року Україна досягнула домовленостей щодо безвізу з дежавами Європи, Північної та Південної Америки, Печерської затоки та Азії: укладено двосторонні угоди про безвізові поїздки громадян із Сент-Кіттс і Невісом та Албанією. Одностороннє рішення про запровадження безвізового режиму для громадян України ухвалено Коста-Рикою і Маврикієм; підписано міжурядову угоду про спрощення оформлення віз зі Швейцарією; збільшено граничний термін дії деяких видів неімміграційних віз США для українських громадян з 5 до 10 років.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *