Внаслідок харківської ДТП загинули дружина та донька Героя АТО

Серед жертв страшної аварії у Харкові, яка сталася увечері 18 жовтня, опинилися дружина та донька Героя АТО, який зазнав смертельного поранення на Донбасі, передає 24tv.ua.

Як повідомив суддя Олександр Мамалуй на своїй сторінці у Facebook, мова йде про розвідника Володимира Янчука, що пішов на фронт добровольцем, а до цього служив розвідником у Нагірному Карабасі.

«Осколок міни через стегно пройшов в живіт, вийшов, відбився від внутрішньої поверхні плити броніка, пішов назад в живіт і все там перемолотив. З абсолютно смертельним пораненням він прожив ще три тижні», – підкреслює чоловік.

За словами судді, дружина та донька Героя АТО померли миттєво.

Немає жінки, яка плакала у мене на грудях на похоронах Володьки в серпні 14-го, а навколо стояли живі ще пацани. Їх немає вже також – всіх їх убили в тому ж серпні… Немає дівчинки – дев’ятнадцятирічної дівчинки-розумниці, яка добре вчилася, мови знала та мріяла про щось… І Володьки немає,
– додав Олександр Мамалуй.

Як зазначає Галина Куц у соціальній мережі Facebook, 19-річна Настя Сокол була студенткою факультету іноземних мов Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди. Дівчина вчилася у групі з поглибленим вивченням англійської та японської мов.

«Відкрита, світла дівчинка…
Пригадую її на семінарському занятті, коли вона підготувала виступ про Мазепу. Виступ був чудовий, вона старалася.
Її могло чекати чудове майбутнє…
Вічная пам’ять…» — завершує свій допис Галина Куц.

46-річну Сокол Аллу та її дочку Анастасію, які загинули в ДТП у Харкові, поховають 21 жовтня.

 

 

1 thought on “Внаслідок харківської ДТП загинули дружина та донька Героя АТО”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *