Міністр МВД прокоментував чутки про сварку з Президентом

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що не сварився з президентом Петром Порошенком через намети протестувальників під стінами Верховної Ради.

Про це міністр сказав після нагородження силовиків 23 жовтня, передає 24tv.ua з посиланням на Gazeta.ua.

«Обговорення, природньо, були. Але ніякого конфлікту з президентом України я не маю. Ми телефонуємо один одному. Відносини у нас дружні. У мене є своя точка зору з низки питань. Моя робота цю точку зору просувати. Робота президента та інших функціонерів – дискутувати», – пояснив Арсен Аваков.

Глава МВС додав, що нормальним є те, що вищі державні діячі обговорюють актуальні питання і ці обговорення не завжди відбуваються «гладко, але в рамках нормальної робочої дискусії».

«І немає такого, щоб посварилися і кинули один в одного склянку води. Склянка тільки для одного (Міхеїла Саакашвілі, – «24»). Бажано, щоб вода була свята», – піджартував Арсен Аваков.

Він додав, що у комунікації з президентом України у них цілком дружні телефонні розмови та спілкування.

Наші відносини цілком дружні і, я б сказав, товариські, якщо можна так сказати про стосунки міністра і президента, і з часів Майдану так, коли ми розмовляли як звичайні люди, як звичайні депутати,
– підкреслив міністр.

 

 

Читайте також:

Чому посварились Петро Порошенко та Арсен Аваков?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *