Булатов: Аміна та Адам знали, що «замовлення» на них залишається відкритим

Близький друг Аміни Окуєвої та Адама Осмаєва Дмитро Булатов розповів, що родина знала, що замахи на їхнє життя будуть продовжуватись, поки «замовлення» не виконають, передає 24tv.ua.

На думку Булатова, вбивство Окуєвої – це продовження попереднього замаху на життя подружжя.

«Я, як людина з технічною освітою, скажу з великою вірогідністю, що вбивство Окуєвої – це продовження історії з замахом на вбивство, яке було здійснено 1 червня. Про це казали Адам та Аміна. Про це говорили інші джерела, які не завжди можна було підтвердити. Оскільки перший замах не вдався, то Аміна та Адам говорили про те, що «замовлення» (на вбивство – 24) залишається відкритим, і замахи будуть повторюватись до того часу, поки «замовлення» не виконають», – розповів друг родини.

Булатов наголосив, що наразі не може розголошувати подробиць слідства, які йому відомі, проте вважає, що замовник обох замахів – одна й та сама людина.

Нових побробиць вбивства Аміни мені не відомо. Те, що я знаю, перебуває у рамках слідства, тому, на жаль, я не можу про них розповсюджуватись. Я нічого не можу казати напевно. Це все питання слідства. Але це все ланки одного ланцюга. Та скажу, що, на мою думку, на Адама замахи будуть повторюватись до того моменту, поки або замовника не стане, або «замовлення» не буде виконане. На жаль, це сувора реальність, – сказав він.

Також друг родини прокоментував рішення подружжя відмовитись від державної охорони.

«Щодо відмови від державної охорони, то це було їхнє рішення. Вони (Осмаєв та Окуєва – 24) люди обучені, підготовлені. Вони розуміють, що таке безпека. Вони пройшли напади, бойові дії і т.д. У даному випадку, коли ти маєш бойовий досвід та досвід поводження зі зброєю, то набуваєш впевненості, що зможеш себе захистити. Я не можу коментувати їхнє рішення щодо відмови від охорони, бо це їхнє рішення. Але вони дійно були підготовленими. Вони змінювали маршрути руху, щоб залишатись непоміченими, домовлялись про зустрічі на різний час. Я не можу говорити про правильність такого рішення. Я просто його поважаю», – наголосив Булатов.

Наразі інформація про дату та місце прощання з Аміною Окуєвою не розголошується.

 

 

Читайте також:

Антон Геращенко: Загинула Аміна Окуєва

Трагічно обірвалося життя Аміни Окуєвої: що відомо про дівчину з позивним «Сура»?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *