Помічниця Трампа затьмарила усіх на прощальному банкеті

У неділю, 5 листопада, президент США Дональд Трамп прибув до Японії, розпочавши своє велике азійське турне, яке триватиме 12 днів.

Наступного дня, 6 листопада, прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе давав прощальний банкет на честь Дональда Трампа. Урядова делегація США з’явилася «при повному параді», однак цього разу головною зіркою вечора стала не Меланія Трамп (незважаючи на її яскравий наряд). На прощальному банкеті в Токіо Меланія була в яскраво-червоній сукні в підлогу з відкритими руками і з невеликим шлейфом від Valentino.

Але першу леді і всіх інших затьмарила 29-річна Хоуп Хікс, директор з комунікацій Білого дому та помічниця Трампа.

Для званого вечора дівчина вибрала жіночу версію смокінга (жіночий брючний костюм зі смокінгом, Le Smoking, придумав Ів Сен-Лоран в 1966 році), і цей образ підкорив як гостей прийому, так і інтернет-користувачів.

Щойно фотографії Хоуп розлетілися по мережі, користувачі одразу почали обговорювати, як чудово виглядає помічниця американського президента. Деякі навіть відмітили що на її тлі меркне перша леді. Практично усім сподобалося, як смокінг сидить на Хоуп. Та й увесь образ помічниці Трампа визнали дотепним: надівши костюм в чоловічому стилі, дівчина, думають в мережі, пожартувала над самим Трампом, таким чином висміявши його сексісткі висловлювання.

Усі дописувачі зійшлись на думці: Хоуп повинна частіше виходити в світ і радувати своїх шанувальників яскравими образами.

Однак, останнім часом, світське життя молодої жінки, яка кинула модельну кар’эру заради роботи в PR, зараз стало не дуже цікавим.

 

 

Читайте також:

Трамп розпочав своє велике азійське турне з візиту до Японії

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *