Леонардо Ді Капріо — 43 роки

11 листопада виповнюється 43 роки від дня народження Леонардо Ді Капріо (1974), американського кіноактора, кінопродюсера. Про це повідомляє Укрінформ.

Знімався у фільмах: «Ромео і Джульєтта» (приз МКФ у Берліні, 1997), «Титанік», «Кімната Марвіна», «Людина в залізній масці», «Банди Нью-Йорка», «Спіймай мене, якщо зможеш», «Авіатор» (премія «Золотий глобус», 2005), «Великий Гетсбі», «Вовк з Волл-стріт».

П’ятиразовий номінант на «Оскара» і його володар – у 2016 році він таки був удостоєний цієї престижної нагороди за головну роль у фільмі мексиканського кінорежисера Алехандро Гонсалеса Іньярріту «Легенда Г’ю Гласа».

Ді Капріо – один з улюблених акторів Мартіна Скорсезе; зіграв у багатьох його фільмах. Саме завдяки цій співпраці між метром світового кінематографа і голлівудським красунчиком, кумиром тінейджерів, про Ді Капріо заговорили як про серйозного актора, здатного до психологічно глибоких ролей.

Крім своєї основної діяльності, Ді Капріо є Послом ООН з кліматичних питань.

У дитинстві Лео мріяв стати біологом, тому ця почесна посада зовсім не випадкова.

Останнім часом артист серйозно переймається питаннями екології. Намагається економити електроенергію, воду, на дахах його будинків – сонячні батареї, він їздить на гібридній Toyota Prius, яка викидає на 75% менше вуглекислого газу аніж звичайна автівка… Для підтримання бездоганно чистого «екологічного» іміджу у нього є все, крім компостної ями.

Він часто буває з місіями в Африці.

«Африка – це одне з останніх місць планети, де мені вдається зберегти анонімність. Для тамтешніх людей я звичайний білий. І все… Там забуваєш про славу. Хоча слава – це як універсальна перепустка: куди хочеш, туди й ідеш… Про проблеми Африки я замислився зовсім не після перегляду теленовин, а після пісень Каньє Веста. В Африці я провів доволі часу, аби побачити, з якими проблемами стикаються там люди. Після повернення додому я зрозумів, що більше не хочу й чути про жодну з тих проблем, які так непокоять людей мого кола… Після фільму «Кривавий алмаз» (фільм 2006 року за участю Ді Капріо, де йдеться про діамантовий бізнес на тлі війни в С’єрра-Леоне), я став обережно ставитись до діамантів. Я погано пам’ятаю, коли купував їх востаннє (скоріше за все, я купував їх матері, адже вона єдина людина, котрій я міг би купити діаманти…), але тоді, на жаль, мені не спало на думку дізнатися перед покупкою, яка історія у тих камінчиків…»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *