Червоне золото: Вигідний бізнес на п’яти сотках для всієї родини

В селі Любимівка, що на Херсонщині, з’явився вже другий виробник шафрану, повідомляють Патріоти України.

Фермер Олег Демченко почав вирощувати екзотичну для України пряність з подачі вже відомої підприємниці Лариси Боден. Вона вперше завезла посадковий матеріал шафрану в України й стала першопрохідцем у вирощуванні цієї культури.

В пошуках нових ніш фермерів штовхає висока волатильність цін на плодоовочевих ринках. «Я стикнувся з тим, що ціни на овочі піддаються сильним коливанням і вирішив спробувати вирощувати шафран. У світі виробництво цієї пряності складає всього три тони», — розповідає Олег.

У 2015 році фермер посадив п’ять соток шафрану, взявши посадковий матеріал Лариси Боден, і отримав перший врожай — 250 грамів пряності, які були продані за ціною п’ять доларів за 1 грам. За словами Олега окупність культури складає два роки. у 2016 році фермер викопав всі цибулини шафрана й отримав біля двох тонн посадкового матеріалу, вирішив розмножити культуру власними силами.

Другий врожай фермера склав 350 грамів шафрану (на тих самих п’яти сотках-ред.). А цибулини він розсадив вже на 25 соток. Не заради збору прянощі, а плануючи продавати посадковий матеріал у 2017 році. «На посадковий матеріал шафрану вже є попит, але ми нічого не обіцяємо, через те, що не знаємо який буде врожай. Наша ціль — щоб вирощуванням шафрану зайнялося якомога більше людей. Адже за допомогою шафрану можна створити родинний бізнес всього на 5 сотках», — говорить Олег.

Процес збору шафрану хоча і трудомісткий, але до снаги одній родині. «Зібрати 20 соток можуть дві людини. З 25 квіток можна отримати біля одного граму шафрану. Рослину не треба пересаджувати вісім років, а пряність зберігається від 10 до 100 років», — каже Олег Демченко.

За словами виробника, внутрішньоукраїнського ринку шафрану майже нема, купують небагато, загалом кухарі для ресторанів.

У перспективі фермер має намір зосередитись на виробництві посадкового матеріалу шафрану.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *