Світовий банк допоможе Україні з медичною реформою

Світовий банк готовий підтримати перетворення в Україні, передусім в системі охорони здоров’я. Відповідні домовленості були озвучені під час зустрічі прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та президента Групи Світового банку Джим Йонг Кіма. Про це повідомляє Потрал «Будь у курсі» з посиланням на Главком.

«Ми розуміємо, що реформи – це складна річ. Але ми вражені тим, наскільки просунулися реформи в Україні, і готові підтримати цей процес», — сказав Кім, якого цитує прес-служба українського уряду.

Кім також наголосив, що наразі фахівці Світового банку готують велику доповідь щодо реалізації реформ, в тому числі в медичній сфері, і цей досвід, напевно, буде у великій пригоді Україні.

«Ми готові допомогти України завершити Революцію гідності та зайняти гідне місце на мапі світу. Ми зробили велику ставку на Україну, і хочемо забезпечити успішність», — додав президент Світового банку.

Як повідомлялося, 13 листопада президент Світового банку Джим Йонг Кім прибув до Києва з дводенним візитом для обговорення реформ в Україні.

 

 

Читайте також:

Медична реформа: які медичні послуги залишаться безкоштовними для пацієнта?

Парламент підримав медичну реформу 240 голосами

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *