У Хмельницького обласного художнього музею — новий керівник

Учора, 14 листопада, колективу Хмельницького обласного художнього музею представили нового керівника — Ольгу Долінську, яка 8 червня здобула більшість голосів в ході конкурсного добору на посаду директора комунального закладу культури.

На той момент до участі у конкурсі було допущено трьох кандидатів:

  • Ольгу Долінську,
  • Ларису Чернову,
  • Ігоря Петраша.

Як зазначала прес-служба Хмельницької обласної ради, члени комісії провели співбесіди з кожним з претендентів, заслухали проекти програм розвитку комунального закладу на найближчі роки. А за результатами таємного голосування більшість членів комісії (6 голосів) проголосувала за Ольгу Долінську, яка на той момент працювала головним спеціалістом управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації.

За діючого на той момент директора музею Ларису Чернову віддали свої голоси 2 члени конкурсної комісії, за екс-очільника Хмельницького обласного художнього музею Ігоря Петраша — 1 голос.

Як зазначалось вище, Ольга Долінська — колишній працівник управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації. Крім цього, вона була радником губернатора-регіонала Василя Ядухи. Через неоднозначне минуле Ольги Долінської та відсутність у неї досвіду роботи у музейному напрямку громадські активісти Хмельницького виступали проти її призначення на цю посаду.

Починаючи з 14 листопада Ольга Долінська керуватиме Хмельницьким обласним художнім музеєм. Контракт із нею укладено на 5 років.

Очільник управління з питань спільної власності територіальних громад Хмельницької обласної ради Віталій Шишко привітав нову очільницю комунального закладу з призначенням на цю посаду від імені керівництва обласної ради та голови обласної ради Михайла Загородного».

Щодо своїх планів на майбутнє музею, то у пані Долінської є бажаня створити новий імідж комунального закладу, щоб про нього «чули». Крім цього, вона прагне створити Раду кураторів закладу, у яку увійдуть провідні митці, члени громадських організацій та активна креативна молодь.

Щодо кадрових змін — то їх поки що не буде.

Як відбувалось представлення нового керівника Хмельницького обласного художнього музею дивіться на світлинах на відео:

 

 

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *