Березюк: Підвищення «мінімалки» має випливати з економіки, а не з політики

Голова парламентської фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк переконаний, що підвищення мінімальної заробітної плати має бути продиктоване економічними умовами, а не в ручному режимі презентуватись президентом або прем’єр-міністром.

Про це нардеп заявив у ефірі 112 Україна, передає 24tv.ua.

«Мінімальну заробітну плату не має анонсувати президент або прем’єр-міністр. Мінімальна заробітна плата – це розрахункова річ, але насправді її повинна представити економіка України, роботодавець у своїх відносинах з працівником повинні домовлятися про мінімальну заробітну плату. Тому що від економіки, доходів від цих людей залежить ця мінімальна заробітна плата, а не подарунок президента України», – переконаний Березюк.

За його словами, уряд «прорахувався зі своєю псевдопенсійною реформою», оскільки суттєве підвищення пенсій – на тисячу гривень і більше – отримала незначна кількість пенсіонерів, більшість же підняли пенсії на кілька десятків гривень. Водночас це підвищення виллється в зростання дефіциту Пенсійного фонду.

«І тому треба було прийняти негайне рішення про підняття мінімальної заробітної плати для того, щоб збільшити відрахування по ЄСВ і щоб закрити величезні діру прорахунку Міністерства фінансів і Міністерства соціальної політики щодо підвищення пенсійних виплат. Тобто підвищивши виплати, держава не має чим платити», – заявив Березюк.

 

 

 

Читайте також:

4100 грн — такою бачить Петро Порошенко мінімальну зарплату у 2018 році

1 thought on “Березюк: Підвищення «мінімалки» має випливати з економіки, а не з політики”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *