Як подружнє життя впливає на набір зайвої ваги?

Подружжі пари під час першого року спільного життя можуть суттєво набирати у вазі. Це стосується і тих пар, як лише починають жити разом.

В середньому протягом першого року спільного життя пара набирає від 1,8 до 2,3 кілограмів зайвої ваги. А в перші три місяці пара може погладшати на 1,4-1,8 кілограмів, пише 24tv.ua з посиланням на The Independent.

Експерти це пов’язують з тим, що спільні прийоми їжі стають важливими для пар, що проживають разом. Тож пари більше часу проводять за обідом чи вечерею. Пара розслабляється, жінка та чоловік більше не відчувають себе під тиском, спричиненим необхідністю відповідати певним естетичним стандартам.

Вчені, які проводили низку досліджень у цьому питанні, стверджують, що щасливі стосунки є синонімом набору зайвої ваги. Наприклад, дослідження вчених з Південного методистського університету показало, що чим більше задоволені молодята в шлюбі, тим більше зайвої ваги вони набирали за дворічний період.

Набір ваги під час спільного проживання не залежить від того, чи укладали молодята шлюб чи ні.

І навпаки, якщо шлюб закінчується розлученням – то і чоловіки, і жінки втрачають вагу. Вчені пов’язують це із надмірними нервами та переживаннями.

 

 

 

Читайте також:

7 щоденних звичок, які псують ваші стосунки з коханими

Як пережити розрив стосунків: 7 кроків до зцілення розбитого серця

7 способів підтримувати іскру у ваших стосунках

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *