Офіційні фото принца Гаррі на честь заручин з Меган Маркл викликали і захват і критику

21 грудня Кенсінгтонський палац оприлюднив офіційні портрети принца Гаррі і Меган Маркл в честь їх заручин. Ці фото викликали різну реакцію громадськості. За кілька годин перший портрет набрав в Instagram майже 400 тисяч відміток «Мені подобається», але більш суворі критики додали в цю бочку меду ложку дьогтю. Як у соціальних мережах так і на сторінках преси скептично поставилися до сміливості та відвертості майбутнього подружжя і, звичайно, провели паралель з портретами принца Вільяма і Кейт Міддлтон на честь заручин останніх.

Нагадаємо, у 2010 році майбутня герцогиня Кетрін позувала поруч зі своїм нареченим, принцем Вільямом, в скромній кремовій сукні, в той час як у 2017 році наречена принца Гаррі вибрала розкішне вбрання Ralph&Russo за 46 650 доларів.

Кенсінгтонський палац одразу відмежувався від сукні майбутньої нареченої та заявив, що дизайнерську сукню Меган було придбано «в приватному порядку». Деяким це вбрання видався надто сміливим і не відповідним для офіційного портрета членів британської королівської сім’ї.

Портрети Гаррі і Меган в порівнянні з аналогічними офіційними фото Кейт і Вільяма вийшли більш інтимними та відвертими. Наречений і наречена не стали приховувати перед об’єктивом фотографа ніжність і пристрасть — на одній світлині Гаррі намагається злегка огорнути Меган своїм пальто, а на іншому вона сидить біля його ніг.

Експерт з мови тіла Джуді Джеймс, порівнюючи офіційні портрети на честь заручин обох пар, заявляє, що світлини Меган і Гаррі вийшли приголомшливо сексуальними. Вони демонструють безпрецедентний рівень близькості в порівнянні з ввічливим дотиком Кейт і Вільяма.

Гаррі явно дуже щасливий і не хоче приховувати від усього світу, наскільки закоханий. Високий рівень довіри між ним і Меган дозволив їм обійти будь-яку формальність і показати справжні почуття,
— додає інший експерт.

У портретів двох пар є і дещо спільне.

По-перше, в центрі уваги та кожної світлини — обручка.

По-друге, обираючи фотографа обидві пари зупинилися на найбільш визнаних майстрах зйомок знаменитостей. Так, Кейт і Вільяма у 2010 році фотографував Маріо Тестіно, а Меган і Гаррі — Алексі Любомирські, який працював з голлівудськими зірками першої величини і здобув славу одного з найвідоміших британських фешн-фотографів.