Захоплення Укрпошти: МВС нагородило 4-х сміливців, які знешкодили нападника

У Харкові нагородили громадян за допомогу поліції у знешкодженні чоловіка, який захопив заручників у МВПЗ-13 ПАТ «Укрпошта», повідомляє прес-служба МВС.

Як сповістила Укрінформу начальник відділу комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області Олена Баранник:

«Четверо громадян за наказом МВС нагороджені цінними подарунками — наручними годинниками за допомогу поліції у затриманні небезпечного злочинця, який захопив відділення зв’язку разом з людьми 30 грудня і погрожував підірвати усіх за допомогою принесеної з собою вибухівки. Лише пізніше люди дізналися, що вибухівки у нього не було, але тоді, незважаючи на небезпеку, четверо заручників — три жінки-співробітниці відділення зв’язку — Ганна Коропець, Олена Лук’яненко і начальник відділення Вікторія Мущир разом з молодим чоловіком, приватним підприємцем Олексієм Мавріним — зуміли заламати зловмисникові руки, повалили його і зв’язали, після чого впустили всередину приміщення правоохоронців, готових до штурму будівлі»

За її словами, чотирьох сміливців запросили для вручення нагород до ГУ Нацполіції в Харківській області: «Нагороди вручив особисто начальник главку, генерал поліції Олег Бех».

«Що стосується відділення зв’язку, то у ньому тривають необхідні слідчі дії, проводяться експертизи,» — додала Баранник.

За сміливі та рішучі дії, виявлені під час звільнення заручників, захоплених у відділенні «Укрпошти» на вулиці Шевченка в м. Харкові, наказами Міністерства внутрішніх справ чотирьох громадян нагороджено цінними подарунками.

Цінні подарунки – жіночі годинники – отримали оператори відділення «Укрпошти» Ганна Коропець та Олена Лук’яненко, начальник цього відділення – Вікторія Мущир.

Також цінний подарунок – чоловічий годинник – отримав приватний підприємець Олексій Маврін.

Сергій Князєв, очільник Нацполіції, подякував і сміливим громадянам і співробітникам поліції, завдяки діям яких було знешкоджено зловмисника без силового штурму будівлі:

«До такої безкровної реалізації привела робота переговірників, психологів, а також повна взаємодія та комунікація між співробітниками оперативного підрозділу і самими заручниками, за що їм велике спасибі»

Також за зразкове виконання службових обов’язків та відданість Присязі наказами #МВС нагрудні знаки «За відвагу в службі» отримали поліцейські, які брали участь у спецоперації зі звільнення заручників.

 

 

 

 

 

Читайте також:

Захоплення пошти у Харкові: поштарка вдарила нападника стільцем та допомогла спецслужбам його затримати

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *