Як зареєструватись на пробне ЗНО-2018?

Реєстрація на пробне тестування ЗНО-2018 розпочалася в Україні 9 січня. Зареєструватися онлайн можна буде до 31 січня, передає 24tv.ua.

Щоб зареєструватися на пробне ЗНО, потрібно зайти на сайт регіонального центру оцінювання якості освіти. Тут список усіх 9 центрів оцінювання якості освіти, а також перелік областей, які вони обслуговують.

Пробне ЗНО відбудеться:
— 24 березня – з української мови і літератури;
— 31 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов (31 березня можна пройти тестування лише з одного із запропонованих навчальних предметів).

Вартість одного пробного ЗНО для одного учасника складає 132 грн.

Пробні тести з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії будуть перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами (з урахуванням реєстраційних даних учасників пробного ЗНО).

Результати пробного ЗНО з української мови оприлюднять на інформаційних сторінках 30 березня, з інших предметів – 6 квітня.

Реєстрація для для участі в основній сесії ЗНО триватиме з 6 лютого до 19 березня. Основна сесія ЗНО триватиме з 22 травня до 23 червня, додаткова сесія – 2 липня – 11 липня.

Кожнен учасник, як і раніше, має право скласти тести щонайбільше із чотирьох предметів. З переліку навчальних предметів ЗНО-2018 виключили російську мову.

Так виглядає онлайн-форма для реєстрації на пробне ЗНО:

 

 

 

2 thoughts on “Як зареєструватись на пробне ЗНО-2018?”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *