Ще один капітально відремонтований тролейбус невдовзі возитиме хмельничан

Найближчим часом хмельничан обслуговуватиме ще один капітально відремонтований тролейбус. Наразі він вже повернувся з Харкова, де відбувалося його відновлення, і перебуває на базі КП «Електротранс».

«Це вже третій капітально відремонтований тролейбус із 2016 року. Він був у абсолютно неробочому стані, а зараз – майже як новий, з сучасними комплектуючими, – каже міський голова Олександр Симчишин. – Обійшовся ремонт казні міста у 4-5 разів дешевше, ніж придбання нового. Ми задоволені якістю робіт, тому практику капітальних ремонтів продовжуватимемо і далі».

Проте, як зазначає очільник міста, поряд із капітально відремонтованими на дороги Хмельницького виходитимуть і нові тролейбуси:

«Ми вже маємо 3 капітально відремонтованих машини і 19 нових. 5 презентуватимемо в лютому. Якщо нічого не стане на заваді, то за каденцію зможемо оновити близько 35 транспортних засобів».

 

 

Однак поки що у Хмельницькому на маршрутах є значна кількість тролейбусів у далеко неідеальному стані, які щоденно возять хмельничан.

 

 

Читайте також:

Два новеньки тролейбуси із семи вже прибули у Хмельницький

7 нових тролейбусів вже працюють на маршрутах Хмельницького

Джерело: ХМР

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *