«Не як люблячий чоловік і турботливий батько» — Дональд Трамп знову оскандалився

У вихідні, що минули, президент США Дональд з дружиною та 11-річним сином Берроном відвідали свій маєток Мар-а-Лаго у Флориді. А 15 січня повернулися до Вашингтона.

Світлини президентського подружжя, коли ті сідали в літак та їх висадки біля Білого дому оприлюднили фотографи. Деякі кадри з Флориди обурили користувачів соцмереж.

У Twitter піднялася чергова хвиля критики американського президента, який, на думку багатьох інтернет-користувачів, поводився не як люблячий чоловік і турботливий батько.

Коли президент і перша леді з сином підіймались на борт літака, небо затягло хмарами і подув сильний вітер. На світлинах видно, що Трамп піднімається по трапу, тримаючи парасольку лише над собою, а дружина і син йдуть позаду без жодного захисту від негоди.

Дональд Трамп сідає в літак, тримаючи парасольку над собою, в той час як його син і дружина мокнуть під дощем,
— обурився один з учасників дискусії в Twitter.

Фотографії були зроблені в п’ятницю в Палм-Біч, де синоптики прогнозували грози, але на фото незрозуміло, чи йде дощ чи ні.

Наступна поява президента і першої леді з сином перед фотокамерами сталася в понеділок, коли родина повернулася до Вашингтона. На нових фото Трамп йде поруч зі своїми рідними та махає рукою фотографам та іншим людям, які на той час їх зустрічали.

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *