У Хмельницькому пенсіонери силових структур перекрили рух транспорту: вимагали підвищення пенсій

У четвер, 18 січня 2018 року, о 12 годині на Майдані Незалежності у місті Хмельницькому відбулась чергова акція протесту ветеранів силових структур Хмельниччини. Як і в минулі рази, основними вимогами протестуючих військових пенсіонерів було збільшення розміру їхніх пенсій.

Як обіцяв 13 грудня 2017 року на засідання уряду заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман: «Осучаснення пенсій відбуватиметься автоматично, ми передбачаємо, що бойові пенсії повинні бути більшими, ніж звичайні пенсії військовослужбовців».

Однак, у зв’язку з тим, що обіцяного не сталось, близько дві сотні ветеранів в черговий раз зібрались на віче на Майдан. Присутніми було сформовано координаційну групу, у повноваження якої ввійде співпраця з народними депутатами від усіх виборчих округів Хмельниччини задля їх сприяння  майбутньому вирішенню питання збільшення роміру виплат ветеранам та пенсіонерам силових структур області та України.

Обговорення питань та різні пропозиції лунали від багатьох присутніх, віче тривало близько години. І тут серед протестуючих виникла ідея перекрити рух транспорту на основній проїжджій вулиці обласного центра — ветерани перемістились в район Обласної Філармонії та повільно ходили по “зебрах” на перехресті вулиць Кам’янецької та Пушкіна.

Задля регулювання руху транспорту та для вирішення ситуації на місце «ходячого» протесту приїхали представники патрульної поліції, які перенаправили маршрутний громадський транспорт та легкові авта по вулиці Гагаріна. В той же час, числений електротранспорт (тролейбуси) та його пасажири стояли у заторі й очікували на завершення протесної акції військових пенсіонерів.

По завершенню «ходячого» протесту учасники акції вирушили до будівлі Головного управління Пенсійного фонду Хмельницької області, де зустрілись з керівництвом установи задля продовження пошуку шляхів вирішення проблеми з підвищенням пенсій військовослужбовців.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також:

З початком 2018-го в Україні підвищать пенсій для військових пенсіонерів

2 thoughts on “У Хмельницькому пенсіонери силових структур перекрили рух транспорту: вимагали підвищення пенсій”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *