На Хмельниччині вручено перше посвідчення, яке надає статус бійця-добровольця АТО

8 лютого 2018 року під головуванням заступника голови обласної ради Валерія Лескова пройшло чергове засідання комісії з надання у Хмельницькій області статусу бійця-добровольця антитерористичної операції.

У засіданні комісії взяли участь заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко, депутати обласної ради від різних фракцій, представники структурних підрозділів облдержадміністрації, окремих військових формувань, добровольчих батальйонів та громадських організацій.

Особливістю засідання стало вручення головою комісії, заступником голови облради Валерієм Лесковим першого посвідчення, яке надає статус бійця-добровольця АТО Євгенію Ролдугіну, який брав участь у захисті територіальної цілісності й державного суверенітету на сході України.

Попередньо Валерій Лесков поінформував присутніх про наявність в обласній раді  усіх необхідних документів, які були подані Ролдугіним Є.О. на розгляд комісії, та за результатами розгляду повністю відповідають вимогам Порядку надання у Хмельницькій області статусу бійця-добровольця антитерористичної операції.

Як відомо, дана комісія створена у вересні 2017 року відповідним рішенням обласної ради з метою надання особам, які зареєстровані та проживають у Хмельницькій області і брали чи беруть у цей час участь у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувалися для захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України, але в подальшому не увійшли до складу Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань і правоохоронних органів, статусу бійців-добровольців антитерористичної операції у Хмельницькій області.

Згідно з розпорядженням голови обласної ради Михайла Загородного до складу комісії увійшли представники всіх депутатських фракцій облради, представники структурних підрозділів облдерждміністрації – Департаменту фінансів ОДА, Департаменту соціального захисту населення ОДА, представники Державної Служби у справах ветеранів війни та учасників АТО, Хмельницького обласного військового комісаріату, ГУ Національної поліції в Хмельницькій області, Національної Гвардії України, Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, представники громадських організацій (ДУК «Правий сектор», відокремлений підрозділ ГС «Об’єднання народного контролю України», відокремлений підрозділ ГО «Дія»), секретар обласної координаційної ради учасників АТО та радник Хмельницького міського голови.

Комісія з надання у Хмельницькій області статусу бійця-добровольця антитерористичної операції продовжує приймати на розгляд заяви мешканців області щодо надання статусу бійця – добровольця антитерористичної операції.

Разом з тим, надані документи повинні чітко відповідати вимогам, які визначені у згаданому вище Порядку, де встановлено процедуру надання статусу бійця-добровольця антитерористичної операції.

 

 

 

 

Джерело: Хмельницька ОР

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *