Перші версії катастрофи літака Ан-148 у Підмосков’ї

Наразі розглядаються різні версії падіння літака Ан-148 у Підмосков’ї: від погодних умов до навіть теракту. За фактом інциденту, Слідчий комітет РФ уже порушив кримінальну справу, повідомляє 24tv.ua.

Як розповіла радниця очільника Міністерства транспорту РФ Жанна Терехова у ефірі одного з російських телеканалів, наразі відомство розглядає різні версії катастрофи літака Ан-148.

«Розглянемо найрізноманітніші версії. Я поки не можу говорити про це, могло бути все, що завгодно – людський фактор, погодні умови», – зазначила вона.

Натомість у Слідчому комітеті Росії, окрім людського фактору та погоди, розглядається ще версія несправності літака, передає ТАСС.

«Погодні умови, помилка екіпажу, а також технесправність могли стати причиною катастрофи. Погодні умови цього дня не були екстремальними», – зазначив співрозмовник інформаційної агенції.

Крім того, відомство вже порушило кримінальну справу за статтею «порушення правил безпеки руху і експлуатації повітряного транспорту, що призвело з необережності смерть двох або більше осіб».

Вилучається експлуатаційна документація в компанії «Саратовські авіалінії», допитуються її співробітники. Крім того, слідчі встановлюють працівників аеропорту «Домодєдово», які готували повітряне судно до польоту, і вже приступили до їх допитів. Проводиться аналогічна робота і за лінією диспетчерської служби аеропорту вильоту. В рамках розслідування кримінальної справи вивчається вся технічна складова підготовки літака до вильоту,
– розповіла представниця СК РФ Світлана Петренко.

До слова, у авіакомпанії «Саратовські авіалінії» переконують, що командиром повітряного судна був досвідчений льотчик – 51-річний Валерій Іванович Губанов.

Російські ЗМІ також висувають версії теракту та загорання двигуна, оскільки, за словами очевидців, перед падінням літак горів.

 

 

2 thoughts on “Перші версії катастрофи літака Ан-148 у Підмосков’ї”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *