Міхеїла Саакашвілі видворили з території України

Екс-губернатора Одещини, лідера партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі видворили з території України, передає 24tv.ua.

Відомо, що вдень 12 лютого у ресторані «Сулугуні», що у Музейному провулку у Києві, люди у формі з написами «Державна прикордонна служба» затримали Міхеїла Саакашвілі.

Першим про затримання Саакашвілі у ресторані «Сулугуні» повідомив його соратник Давид Сакварелідзе. Пізніше у прес-службі політика повідомили, що його везуть в аеропорт «Бориспіль», щоб депортувати з України. З’явилась інформація, що його хочуть відправити у Польщу.

В адміністрації ресторану «Сулугуні», який розташований у Києві в Музейному провулку розповіли журналістам, як відбувалось затримання Саакашвілі.

За словами адміністратора закладу, «невідомі у масках та зі зброєю «налетіли» на ресторан, затримали Саакашвілі та швидко поїхали».

Саакашвілі та ще людей п’ять із ним обідали на другому поверсі ресторану, коли увірвались люди в масках, з автоматами. Його швидко затримали та поїхали,
– цитує адміністратора «Сулугуні» «Українська правда«.

Вона наголосила, що все відбулось дуже швидко – «за три хвилини», і нікого, окрім Саакашвілі, більше не затримували.

Речник Державної прикордонної служби Олег Слободян підтвердив, що Міхеїла Саакашвілі депортують з України.

У своєму Facebook він дав пояснення з цього приводу.

Слободян підтвердив, що Саакашвілі депортовують до Польщі – «країни його попереднього перебування».

12 лютого військовослужбовці Держприкордонслужби спільно з представниками Міграційної служби та Національної поліції довели до Міхеїла Саакашвілі рішення компетентного органу про його повернення до країни попереднього перебування,
– зазначив речник прикордонників.

За його словами, «під час виконання процедури на представників правоохоронних органів накинулися невідомі із оточення Михаїла Саакашвілі», тому «прикордонники змушені були захищатися та застосували силову підтримку».

Слободян нагадав, що 22 вересня 2017 року Мостиський суд Львівської області визнав Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону України, а 3 січня 2018 року Окружний адміністративний суд Києва відмовив екс-губернатору Одещини у позовних вимогах до державної міграційної служби у визнанні його біженцем.

6 лютого Окружний адмінсуд суд Києва повторно не задовольнив скаргу Саакашвілі на рішення Міграційної служби.

«У відповідності до наведених вище судових рішень ця особа перебувала не території України незаконно, а тому, із дотриманням усіх юридичних формальностей була повернута до країни, звідки прибула, порушуючи вітчизняне законодавство», – зазначив Олег Слободян.

 

 

1 thought on “Міхеїла Саакашвілі видворили з території України”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *