13 лютого 1974 року народився Роббі Вільямс

13 лютого 1974 року народився Роббі Вільямс, британський співак, автор пісень і актор. Про це повідомляє Портал «Будь у курсі» з посиланням на Укрінформ.

За результатами опитувань вважається найпопулярнішим британським співаком, що виконує пісні в таких жанрах, як поп, поп-рок, софт-рок.

За характерний тембр голосу і виконавську манеру Елтон Джон назвав Вільямса «Френком Синатрою ХХІ століття». Попри те, що в США продажі дисків британця не можна назвати надто успішними, світові продажі його альбомів перевищують 80 мільйонів, а синглів продано вже понад 19,8 мільйонів. Лише у Великобританії продано понад 6  млн дисків.

За плечима Роббі 11 альбомів і компіляцій номер один, 7 синглів номер один у Великобританії (сольно і в співробітництві з іншими виконавцями), а також величезна кількість нагород. Разом з тим, Роббі Вільямс вважається найуспішнішим іноземним виконавцем у Латинській Америці.

У 2006 Роббі познайомився з американською актрисою Айдою Філд, з якою 2007 року почав зустрічатися. 2008 року вони об’їздили весь світ, а в серпні 2010 року одружилися в Лос-Анджелесі.

30 березня 2012 співак оголосив про те, що його дружина чекає дитину. 18 вересня 2012 у нього народилася дочка, її назвали Теодорою Роуз Вільямс (ласкаво Тедді).

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *