Експерт: Трагедія на Кримському мосту неминуча

Осідання конструкцій Керченського моста буде продовжуватись, адже воно почалось в місці розлому земної кори, передає 24tv.ua.

Про це розповіла екс-член експертної Ради загальноросійського інституту екологічної експертизи «ЕкоЕкс», правозахисниця Олена Васильєва у коментарі «Обозревателю«.

За її словами, окрім переміщення земної кори, зона, де будують міст, є сейсмічною, а ще там є підводні течії, які допоможуть мосту руйнуватися. Таким чином, Керченський міст в жодному разі не можна вводити в експлуатацію.

Зрушення земної кори зупинити в будь-якому місці просто неможливо. І дна в цьому місці розлому немає. Геологи неодноразово намагалися заміряти глибину цього розлому і не змогли цього зробити жодними сучасними пристроями,
– пояснила Олена Васильєва.

Окрім того, місце будівництва моста – сейсмічно нестійка зона. Тож у будь-який момент можуть розпочатись підземні поштовхи.

«Також на зрушення впливають підводні течії, а в місці осідання ці підводні течії найбільш великі в осінньо-весняний час, ну і льодохід. Ну і варто розуміти, що задане інженерами початкове навантаження вже збільшене майже на 20 тонн», – зазначила експерт.

На думку Васильєвої, можливо, у цьому році міст ще простоїть, але ж він призначений для пересування машин та потягів. Але через деякий час усі конструкції стануть непридатними.

«Можливо, в якійсь частини він простоїть довше, в якийсь менше. Це залежить виключно від тих вулканічних процесів і сюрпризів, які піднесе природа. До експлуатації цей міст допускати ні в якому разі не можна, оскільки це величезний ризик тисячами життів людей, які в момент непередбаченої аварії можуть виявитися на тому мості», – наголосила вона.

 

 

 

 

Читайте також:

Російський науковець шокований методом будівництва Керченського мосту

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *