Андрій Ніколаєнко: Газова криза показала відсутніть енергетичної незалежності України

Шантаж «Газпрому» щодо припинення постачання газу для України показав відсутність реальної роботи української влади в енергетичній сфері, зазначає PolitekA.

Про це заявив глава політичної партії «ОСНОВА» Андрій Ніколаєнко в ефірі телеканалу ZIK.

«На сьогоднішній день українською владою не робиться достатньо кроків для того, щоб дійсно стимулювати приватні інвестиції в енергетичну сферу, щоб збільшити державний видобуток та щоб насправді Україна була енергетично незалежною. Спочатку Володимир Гройсман каже, що ми не беремо жодного кубометру з Росії. Тепер він говорить, що в нас не вистачає 10 мільйонів кубометрів газу на добу… Так шановні, ми не беремо звідти, чи нам вони потрібні? Якщо ми не беремо російський газ, то які 10 мільйонів кубометрів на добу нам не вистачає?», – заявив Андрій Ніколаєнко.

Крім того глава партії «ОСНОВА» наголосив на тому, що подібні кризи наочно показують відсутність реальних справ та неправдиві заяви чиновників.

«Ця ситуація проявила фейкову гру дуже багатьох політиків. Тому що за політикою часто відсутні реальні справи, яких потребує держава, а замість того, щоб працювати політики розповідають що завгодно. Тільки трапляється така кризова ситуація і ми кажемо, що Росія перекриває газ, який нам не потрібен, а нам чомусь потрібен мазут… Так ми ж з Європи імпортуємо газ, в чому проблема? Ми з вами платимо європейську ціну на газ, нам же порахували його на тому кордоні! Тому зараз викриваються справжні справи в нашій газовій енергетиці», – резюмував Андрій Ніколаєнко.

 

 

 

 

Читайте також:

«Нафтогаз» закликає українців на кілька днів знизити температуру в помешканнях

Через брак газу на Хмельниччині зведуть до мінімуму його споживання, а студентам продовжать канікули

Газова криза: Які міста максимально зменшили споживання газу?

1 thought on “Андрій Ніколаєнко: Газова криза показала відсутніть енергетичної незалежності України”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *