Екс-губернатор Хмельниччини Леонід Прус очолив Хмельницьку філію Донецького університету

Як повідомляє у своєму репортажі 33 канал, на початку березня 2018 року очільником Хмельницької філії Донецького національного університету імені Василя Стуса «БІЦ «ДонНУ-Поділля» став Леонід Прус, екс-губернатор Хмельниччини, який посідав цю посаду з 15 лютого по 25 вересня 2014 року.

У місті Хмельницькому Донецький університет займає приміщення будівлі колишнього Центру науково-технічної та економічної інформації (ЦНТЕІ), що по вул.Свободи, буд 36. На початку 2016 року наазом Міністерства освіти і науки це підприємство реорганізували, а його приміщення передали в користування Донецькому національному університету імені Василя Стуса. Чому саме цьому закладу довідатись не вдалось ані в Міністерстві освіти, ані в керівництва ДонНУ.

Уже майже два роки університет-переселенець з Донецька чекає на українських абітурієнтів, однак студентів так і немає, бо практично ніхто не знає про його існування.

Леонід Прус — це вже другий призначений директор. Під його керівництвом зараз перебувають завгосп, секретар та бухгалтер.

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *