Випічка, плов, медалі та масаж: росіян заманюють на вибори Путіна (фото)

У російській Бурятії  триває голосування за кандидатів в президенти Росії. У різних районах Бурятії підготувалися до голосування по-своєму: в цей день на ділянках відвідувачам пропонують випічку, проводять різні тестування і навіть надають медичні послуги, пише Главком з посиланням на «Схід-Телеінформ».

 

В Курумканському районі Бурятії громадянам, які прийшли на голосування, пропонують виміряти артеріальний тиск.

На виборчій дільниці в Кяхті бажаючим робили масаж.

Також в Бурятії проходили книжкові виставки і вручення паспортів уболівальників ЧС з футболу 2018 року.

А в Бичурському районі, на ДВК №53 виборцям пропонували поїсти — плов і шашлики та пиріжки з черемхою.

Також в цей день росіян масово запрошують до голосування, обіцяючи безкоштовні концерти, знижки на деякі продукти та розігрують техніку.

 

Як зазначає УП, в анексованому Севастополі всім, хто проголосував 18 березня на виборах президента Росії видають пам’ятні медалі.

Як повідомляє кореспондент Крим.Реалії, на вкладиші написано, що це медаль у пам’ять про «референдум», що пройшов у Севастополі 16 березня 2014 року.

У той же час, як повідомив у Facebook член так званої «Громадської палати Севастополя» і «заступник голови Громадської ради» при окупаційному «Управлінні МВС Росії по Севастополю» Іван Комелов, тим, хто голосував на виборах вперше, видають кульочки з ручкою, блокнотом і солодощами.

На фотографії також видно, що після голосування можна сфотографуватися з банером «Я обрав президента».

 

 

Він також підтвердив, що всі, хто проголосував, отримують медаль. Хоча деякі люди в коментарях пишуть, що їм медалей не вистачило.

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *