Самогубство Владислава Волошина: Поліція Миколаївщини розглядає 5 версій загибелі льотчика

На сьогодні поліція Миколаївської області розглядає 5 версій загибелі льотчика ЗСУ, в. о. голови Миколаївського аеропорту Владислава Волошина, повідомляє 24tv.ua.

Про це в коментарі «Громадському» розповів начальник миколаївської поліції Юрій Мороз.

«На цей момент розглядається 5 версій: конфлікт на роботі, сімейні негаразди, самогубство, скоєне під час проходження служби у ЗСУ, нещасний випадок при поводженні з вогнепальною зброєю та самогубство, скоєне в стані душевного хвилювання», – розповів Мороз.

Він додав, що у справі призначено вже 6 експертиз і допитані 5 осіб, серед яких і дружина Волошина.

Водночас начальник миколаївської поліції зазначив, що факт його колишньої роботи на посаді віце-президента з питань безпеки «Авант Банку» під керівництвом чинного голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка не вплине на об’єктивність розслідування.

Так. Працював з жовтня 2012 року по лютий 2013. Чи бачився із Савченком? Так, точно бачився. Але якщо у когось є сумніви по необ’єктивності чи упередженості в цьому слідстві, напевно треба дочекатися результатів та історії слідства і тоді якісь висновки робити,
– сказав Мороз.

Окрім того, на запитання, чи буде допитаний у справі смерті Волошина Савченко та інші працівники ОДА, голова поліції зазначив, що за необхідності допит відбудеться.

 

 

Читайте також:

Смерть Волошина: за день до самогубства льотчик отримав тривожний телефонний дзвінок

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *