В Україні хочуть обмежити висотність забудови

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства оновлює державні будівельні норми, зокрема, пропонує обмежити висотність забудови території в населених пунктах, інформує ЕП.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе, передає прес-служба міністерства.

«Ми вводимо нові лінії обмеження містобудівної діяльності, зокрема «блакитні лінії», які будуть регулювати обмеження забудови по висоті в населених пунктах — це вирішить проблему хаотичної забудови по висотності і сприятиме гармонізації міського простору», — повідомив заступник міністра.

«На сьогодні діючі норми встановлюють лише обмеження існуючих та запроектованих вулиць і доріг. Це так звані «червоні лінії», що позначають землі загального користування, призначені для прокладки комунікацій, благоустрою вулиць і т.д., а також «лінії регулювання забудови» — розташування будівель. Обмеження висотності у нас відсутнє», — пояснив Парцхаладзе.

За його словами, оновлені норми будуть затверджені найближчим часом.

 

1 thought on “В Україні хочуть обмежити висотність забудови”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *