Королева Єлизавета II в захваті від майбутнього одруження принца Гаррі та Меган Маркл

Акторка Меган Маркл офіційно стане членом королівської родини лише 19 травня, коли вийде заміж за принца Гаррі. В очікувані цієї події, багато хто задається питанням, що насправді думає про наречену свого онука королева Єлизавета II?

Незважаючи на те, що королева дала згоду на цей шлюб і разом з Меган відвідала кілька офіційних заходів, їх спільних світлин поки так ніхто і не побачив. Як розповіла автор книги «Гаррі: життя, втрата і любов» Кейт Ніколь, королева насправді дуже добре ставиться до нареченої свого онука. Більш того, Меган сподобалася їй одразу.

Найбільше в своїй книзі я хотіла розповісти саме про ставлення королеви до нареченої принца Гаррі. Не всі очікували побачити в якості майбутньої дружини спадкоємця престолу розлучену американку, яка знімалася у відвертих сценах в кіно. Звичайно, королева — представниця іншого покоління, і багато хто міг подумати, що вона буде цим вкрай стурбована. Але джерела, з якими я спілкувалася, казали, що вона з самого початку відчувала, що Меган зіграє позитивну роль в житті принца Гаррі, що вона зробить його дуже щасливим і завжди буде надавати йому підтримку,
— сказала вона.

Як розповіла Ніколь, королева Єлизавета II відіграє «дуже помітну і важливу роль» в весіллі принца Гаррі і Меган Маркл. Крім цього, королева не буде заперечувати, якщо наречені відійдуть від деяких традицій.

У неї з молодшим онуком завжди був особливий зв’язок. Вона в захваті від того, що він заспокоївся і нарешті одружується. Вона сказала парі: «Це Ваше весілля, Ваш день. Плануйте його так, як хочете»,
— резюмувала Ніколь.

 

1 thought on “Королева Єлизавета II в захваті від майбутнього одруження принца Гаррі та Меган Маркл”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *