Microsoft запатентувала смартфон із подвійним дисплеєм

Нещодавно представники Microsoft повідомили, що офіційно запатентували свій новий смартфон. Особливістю ґаджета є незвичайний подвійний дисплей.

Про це повідомляє 24tv.ua з посиланням на  GFS.

В останньому випущеному патенті компанії Microsoft зображений смартфон з подвійним дисплеєм та кемерою, яку встановили в тонкій лицьовій стороні пристрою. Для того, щоб виступаюча камера не заважала телефону в закритому або складеному положенні, Microsoft створила спеціальний регульований пристрій, аби заховати камеру в бічну панель.

Варто зазначити, що для збереження подвійного дисплея в закритому стані в конструкції будуть використані або магніти, або новий пружинний механізм.

Microsoft також зазначає, що до смартфону з подвійним дисплеєм можна буде підключити клавіатуру, мишута ігровий контролер. Також відомо, що фронтальна камера Microsoft буде розпізнавати жести та обличчя навіть при поганому освітленні.

 

 

1 thought on “Microsoft запатентувала смартфон із подвійним дисплеєм”

  1. Декілька років тому ліквідували дитячий майданчик по вул. Гнатюка, новий спорудили у дворі За Рудкою, 1. Тепер це ОСББ, майданчик став приватним. Діти з інших вулиць і будинків залишились без майданчика, доступного усім. Тепер забрали сміттєвий майданчик. Доводиться сміття носити за 300-500 м на вулиці Нечая, Броварну, Крушельницької, а там додаткові контейнери не поставили, жителі будинків поблизу не задоволені. Може, краще було б для ОСББ облаштувати сміттєвий майданчик у їхньому дворі величезний! А усім іншим залишити на попередньому місці? Бо чомусь усе тепер власність ОСББ, а інші люди ніби не в Тернополі живуть.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *