Росія пригрозила озброїти Асада новими ракетами

Начальник головного управління оперативного управління генштабу збройних сил Росії Сергій Рудський заявив, що його країна може повернутися до дискусій про озброєння режиму Башара Асада зенітно-ракетними системами С-300. Про це він сказав в ефірі каналу «Росія 24», зазначає Главком.

«Хотів би зауважити, що кілька років тому, з огляду на наполегливе прохання деяких наших західних партнерів, ми відмовилися від поставок до Сирії зенітно-ракетних систем С-300. З урахуванням події вважаємо за можливе повернутися до розгляду цього питання. І не тільки щодо Сирії, але і інших держав», — сказав він.

Заступник директора Інституту світової політики Микола Бєлєсков вважає, що подібна заява потенційно може підірвати статус-кво, який склався у відносинах Росії та Ізраїлю щодо Сирії.

«А ну ж цікаво чи таки здійснить РФ передачу Сирії систем С-300. Беньяміну Нетаньяху [це] … не сподобається. Це для Ізраїлю червона лінія. І таки Москва і Тель-Авів навчилися в Сирії інтереси один одного поважати», — зазначив експерт у Facebook.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *