У 2018-му на переоснащення шкіл виділили рекордну суму

Найбільшу суму, що коли-небудь виділялася в Україні на переоснащення шкіл — 1 мільярд 385 мільйонів гривень — виділять цього року з держбюджету, повідомляє Максимум.

Вже в новому навчальному році в школах може з’явитися нове обладнання. Про це розповіла радник міністра освіти України Іванна Коберник.

«На забезпечення уряд виділив 1 мільярд 385 мільйонів гривень, минулого тижня була ухвалена постанова про розподіл цих коштів. Це дуже велика сума, ніколи одноразово не виділялося стільки грошей із державного бюджету на переоснащення шкіл. Це вперше, коли реформа запускається із такою суттєвою підтримкою держави», – сказала Коберник.

Україна виділила рекордну суму на переоснащення шкіл

За її словами, кошти розподілять таким чином: 40% буде спрямовано на закупівлю дидактичних матеріалів для перших класів, які допоможуть навчатися їм у грі; ще 40% – на закупівлю сучасних меблів, решту 20% мають використати на закупівлю комп’ютерного обладнання для перших класів.

Як зазначила радник, гроші розподілять між усіма областями України. Суми залежатимуть від кількості учнів в області. Закупівлі здійснюватиме місцева влада.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *