Хороша постава: чому це так важливо?

Правильна постава реально впливає на здоров’я і тому, коли родичі кажуть вам випростатися, краще їх послухатися, зазначає 24tv.ua.

Про це у Facebook написала в. о. міністра охорони здоровя Уляна Супрун.

Вона пояснила, що те як ви тримаєтеся, коли стоїте чи сидите, є основою для кожного руху і визначає те, як тіло пристосовується до навантажень.

Вони бувають різними, проте є одне навантаження, яке ми всі без виключення відчуваємо постійно – гравітація,
– додала урядовець.

І якщо ваша постава порушена – м’язи змушені працювати більше, аби втримувати вас вертикально. Окремі м’язи поступово стають менш гнучкими, інші – слабшими.

Вона додала, що погана постава призводить до швидшого зношення суглобів та зв’язок і робить деякі органи, як легені, менш ефективними.

Проте чому так важливо турбуватися про поставу та як це робити дивіться у відео:

 

Переваги хорошої постави [TED-Ed]

Коли ваші родичі кажуть вам випростатися, краще їх послухатися. Правильна постава — не лише гарний вигляд та аристократичні забобони. Вона реально впливає на здоров’я.Як ви тримаєтеся, коли стоїте чи сидите, є основою для кожного руху і визначає те, як тіло пристосовується до навантажень. Вони бувають різними, проте є одне навантаження, яке ми всі без виключення відчуваємо постійно — гравітація.Якщо ваша постава порушена — м’язи змушені працювати більше, аби втримувати вас вертикально. Окремі м’язи поступово стають менш гнучкими, інші — слабшими.Погана постава призводить до швидшого зношення суглобів та зв’язок і робить деякі органи, як легені, менш ефективними.Подивіться відео Цікава наука та дізнайтеся більше, чому так важливо турбуватися про поставу та як це робити.А потім — розправте плечі 🙂

Опубліковано Уляна Супрун 13 травня 2018 р.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *