Пірсу Броснану — 65!

16 травня 1953 року в ірландському містечку Дрогеда народився Пірс Броснан, ірландський кіноактор і продюсер.

Про це повідомляє Портал «Будь у курсі» з посиланням на Укрінформ.

Через рік після народження сина батько покинув родину, а мати залишила доглядати хлопця бабусі.

У 11 років разом з матір’ю Пірс переїжджають до Лондону.

У 16 років Броснан почав працювати у фотостудії. У 1973 році Броснан поступає у Лондонський центр драматичного мистецтва, де протягом трьох років навчається акторській майстерності. Після завершення навчання він починає кар’єру актора, спочатку граючи ролі у виставах англійських театрів, а пізніше з’являючись на телебаченні.

Знімався в фільмах «Газонокосар», «Четвертий протокол», «Робінзон Крузо», «Пік Данте» «Афера Томаса Крауна», але прославився на весь світ завдяки ролі Джеймса Бонда у чотирьох епізодах бондіани — «Золоте око», «Завтра не помре ніколи», «І цілого світу мало», «Помри, але не зараз».

У 1980 роцв Пірс Броснан одружився з Кассандрою Харріс, всиновивши двох її дітей. У 1981 році Кассандра зіграла одну з дівчат Бонда у фільмі «Тільки для твоїх очей». У цьому шлюбі народився їх спільний син Шон Вільям. Шон став актором. У 2012 році він зіграв одну з головних ролей у фільмі «Вторгнення ззовні». Кассандра померла в 1991 році від раку яєчників.

З 4 серпня 2001 року Пірс Броснан одружений з Кілі Шей Сміт, з якою він зустрічався 7 років до їхнього весілля. У подружжя є двоє синів.

 

 

З використанням матеріалу: Вікіпедіа

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *