На Полтавщині віддадуть останю шану Олегу Бокочу, військовому медику, який загинув на Донбасі

У суботу, 12 травня, під час виконання військових обов’язків у зоні проведення Операції об’єднаних сил загинув житель с. Миколаївка, Кобеляцького району, що на Полтавщині. У той же день жителям Бродщинської сільської ради сповістили страшну звістку: загиблим у Авдіївці під час обстрілу є їх молодий односельчанин Олег Бокоч.

Про це повідомляє тижневик «Ехо».

24-річний житель села Миколаївка Кобеляцького району у 2016 році закінчив Полтавський базовий медичний коледж і пішов служити за контрактом медиком у Збройні сили України. Олег проходив службу у 95-ій окремій десантно-штурмовій бригаді.

Термін контракту у хлопця добігав завершення і він навіть переслав рідним свої речі.

У той день їх позиції обстріляли сепаратисти. Бокоч хотів витягти пораненого військового із зони обстрілу, але у нього влучив осколок снаряду.

Як зазначається на на сайті Кобеляцької райдержадміністрації, останю шану військовослужбовцю Олегу Бокочу віддадуть сьогодні, 16 травня 2018 року, на Полтавщині.

«16 травня о 13:00 годині в Свято-Миколаївському храмі міста Кобеляки відбудеться поминальна панахида та церемонія прощання з військовослужбовцем Олегом Бокочем, який загинув під час виконання бойового завдання в зоні проведення Операції об’єднаних сил», — говориться у повідомленні.

На прохання рідних, Олега Бокоча поховають у Кобеляках, на міському цвинтарі, інформує Ехо.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *