Олександр Корнійчук оголосив про свою відставку

Голова Хмельницької обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук оголосив, що залишає займану посаду, інформує DT.ua. Про причини такого рішення чиновник нічого не повідомив, лише зазначивши, що з політичного життя він не йде. Про це стало відомо з його повідомлення у Facebook.

«Я йду з посади голови Хмельницької обласної державної адміністрації. Ці два роки були дуже важливими в моєму житті», — зазначив Корнійчук.

Чиновник підбив короткі підсумки своєї діяльності на посаді губернатора. За його словами, за два роки область стала політично стабільною, а згідно з результатами моніторингу Міністерства регіонального розвитку за 2017 рік Хмельниччина посіла 9 місце в Україні.

 

 

Указ про призначення Олександра Корнійчука головою Хмельницької ОДА було підписано 28 квітня 2016 року. До цього його обирали у Верховну Раду VII скликання від партії УДАР.

Як зазначає DT.ua, призначення Олександра Корнійчука на посаду голови Хмельницької облдержадміністрації супроводжувалося скандалом. Члени обласної Ради Майдану були невдоволені, що обрання нового голови відбулося без консультацій із громадськістю, кулуарно, а самого Корнійчука називали «сірим кардиналом Пруса» — колишнього голови ОДА, чиє перебування на посаді супроводжувалося постіними скандалами.

Як передає ГОРДОН, у березні 2018 року «Українська правда» писала, що президент Петро Порошенко на майбутніх виборах глави держави в березні 2019 року планує застосувати стратегію «VIP-агітатори», тому місце Корнійчука нібито підготували для лідера фракції «За конкретні справи» Хмельницької обласної ради Вадима Лозового, який наближений до власника мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр» Олександра Гереги.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *