Очільник Хмельницької ОДА Вадим Лозовий провів свій перший особистий прийом

4 червня 2018 року свій перший особистий прийом провів голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий.

42 звернення, з яких 5 колективних зареєстровано у ході прийому.

Найбільше жителів області (більше 20 заяв) звернулись з питаннями, що стосувались надання матеріальної допомоги, в тому числі і на дороговартісне лікування.

Крім цього, чимало звернень порушено з метою вирішення питання ремонту доріг, відновлення маршрутів у напрямках «Хмельницький – Магнишівка», «Катіон-дачні масиви», «Хмельницький – Видрові Доли».

Вадим Миколайович запевнив заявників, що особисто огляне порушені у зверненнях ділянки дороги задля детального вивчення питання та сприяння їх ремонту, а також проведення конкурсного відбору перевізників для забезпечення населення цих масивів безперешкодним та якісним сполученням.

Також, у ході особистого прийому порушено чимало земельних питань та питань, що стосується виділення житла. Крім цього, представники музею «Православ’я Поділля» просили допомоги у вирішенні питання оренди приміщення, оскільки, на теперішній час, у них відсутній дозвіл на продовження оренди існуючого приміщення.

Вадим Миколайович уважно вислухав, та роз’яснив заявникам законодавчі нормативи та шляхи вирішення порушених питань.

Очільник області  взяв під особистий контроль всі порушені у ході особистого прийому питання.

Нагадаємо, у суботу, 19 травня, у Хмельницькому за участі Президента України Петра Порошенка відбулось представлення нового очільника області. Ним став Вадим Миколайович Лозовий, голова депутатської фракції політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Хмельницької обласної ради.

 

 

Читайте також:

Петро Порошенко представив нового голову Хмельницької ОДА (фото)

Джерело: Хмельницька ОДА

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *