Принц Гаррі з дружиною Меган восени відвідають Invictus Games в Австралії

Прем’єр-міністр Австралії Малкольм Тернбулл привітав заяву Кенсінгтонського палацу про те, що принц Гаррі та його дружина Меган восени відвідають Австралію.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на телекомпанію АВС.

«Як засновник Invictus Games, герцог Сассекський став чемпіоном для ветеранів війни у всьому світі, включаючи Австралію. Його присутність разом із герцогинею Сассекською стане чудовою подією для понад 500 учасників та тисяч глядачів змагань. Люсі (Тернбулл, дружина прем’єр-міністра) і я з нетерпінням чекаємо їх візиту та спостереження за чудовими подвигами спортсменів Invictus Games з усього світу», — сказав Малкольм Тернбулл.

Новоспечена королівська пара, яка тепер відома як герцог і герцогиня Сассекські, восени цього року — під час Invictus Games у Сіднеї, які заплановані на 20-27 жовтня — здійснить турне, яке, окрім Австралії, також включатиме відвідання Фіджі, Тонга та Нової Зеландії.

Як відомо, принц Гаррі заснував Invictus Games – спортивні змагання у паралімпійському стилі, щоб надихнути поранених військових на відновлення.

Invictus Games-2018 (Ігри нескорених-2018) у Сіднеї стануть четвертими іграми, Україна братиме участь у змаганнях вдруге. Загалом цього року в іграх візьмуть участь 18 країн — Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Румунія, Україна, Великобританія, США

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *