Оприлюднили методи, якими спецслужби Росії дискредитують українських патріотів

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе розповіла, що російські спецслужби активно намагаються дискредитувати українських патріотів, намагаючись прирівняти їх до антисемітів.

Про це віце-прем’єр заявила 12 червня у Києві на конференції «Досвід створення держави Ізраїль: уроки для України», повідомляє 24tv.ua з посиланням на Інтерфакс-Україна.

У нас є і серйозні загрози, які далеко не завжди походять від українського коріння… Ті загрози для нашого партнерства, які ми бачимо, це, зокрема, ефективне використання російськими спецслужбами так званої «єврейської карти» в Україні і спроби поставити знак рівності між патріотами українськими і антисемітами,
– розповіла Климпуш-Цинцадзе.

Вона нагадала, що ще спецслужби СРСР застосовували схожу практику щодо українців.

«І зараз з новою силою активізувалися спроби дискредитувати рух за незалежність в Україні», – наголосила віце-прем’єр.

«Я не хочу сказати, що такої проблеми взагалі не існує. Це було б безвідповідально. Разом з тим, ті випадки вандалізму або нападів в Україні ми обговорюємо і робимо все від нас залежне, щоб їх ефективно розслідувати і не допустити нових таких випадків», – запевнила представниця українського уряду.

При цьому Климпуш-Цинцадзе зазначила, що за 2017 рік в Україні не було зафіксовано жодного випадку насильства проти єврейської громади.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *