На Чернігівщині листонош Укрпошти пересадили на авто

11 червня ПАТ «Укрпошта» на Красній площі в Чернігові демонструвала 21 нове авто, які здійснюватимуть доставку пошти та кур’єрську доставку, працюватимуть у якості пересувних поштових відділень.

«Наразі наша компанія активно оновлює автопарк, запускаючи нові маршрути, розвиваючи кур’єрську доставку і, що особливо актуальне для Чернігівщини, реалізовуючи проект пересувних відділень. Пересувні відділення мають забезпечити надання Укрпоштою необхідних поштових та фінансових послуг навіть у найвіддаленіших населених пунктах Чернігівщини, в яких відсутні стаціонарні відділення зв’язку або їх утримання є нерентабельним. Перші 23 поштові бригади вже виходять на маршрути, до кінця літа плануємо вивести загалом 130 бригад, які пересуватимуться на нових сучасних авто, обладнаних кондиціонером та GPS-навігатором» – зазначив в.о. генерального директора ПАТ «Укрпошта» Ігор Смілянський.

«Вперше за багато років чернігівська Укрпошта отримала таку кількість нових авто. Це ще один крок до вдосконалення якості послуг та створення належних умов праці для нашого персоналу. Частина з нових авто братимуть участь в проекті пересувних поштових відділень», – зауважила керівник регіональної дирекції Олена Дорошенко.

Вона також додала, що напередодні відбулось підписання Меморандуму між Чернігівською дирекцією Укрпошти та Робочою групою з вивчення та вирішення питань щодо реформування об’єктів поштового зв’язку.

На заході Ігор Смілянський вручив ключів від автотранспортних засобів водіям Цеху перевезення пошти.

Окрім авто, компанія презентувала поштові послуги, серед яких – унікальні на ринку «Власна марка» та «SmartBox».

Бажаючі могли взяти участь у розіграші передплати на періодичні видання Чернігівщини.

Як зазначалось у дописі на сторінці Компанії у Facebook, 12 червня о 6 ранку на маршрути Чернігівщини виїхали перші 23 поштові бригади із 130, що з’являться у області до кінця літа у рамках проекту «Пересувні відділення».

Як стало відомо у травні, «Укрпошта» вирішила змінити формат роботи у малих населених пунктах.

Планувалось закрити частину збиткових відділень «Укрпошта» у невеликих селах. На їх місце прийдуть пересувні відділення: тобто так звані листоноші-оператори, які будуть пересуватися на автомобілях. Про це зазначив на своїй сторінці у Facebook директор PR-служби компанії Михайло Василенко.

Наразі у сільській місцевості знаходиться 9000 відділень Укрпошти. 80% із них розташовані у селах, де проживає менше 2000 мешканців. Саме тому підприємтсво хоче закрити відділення та запровадити такі нововведення:

1. Листонош пересадимо на авто. Замість значних піших проходів вони швидше будуть пересуватися на захищеному 4х4 автомобілі.

2. Поштарі будуть працювати повний робочий день, на повну ставку та підвищену зарплату.

3. Часи присутності в селі не зменшаться, а подекуди і збільшаться — будемо доїжджати туди, де раніше не було пошти.

4. Якість надання послуг покращиться. Ми зможемо контролювати за допомогою gps кожну машину та бачити статус кожного відправлення. Крім того — перелік послуг збільшиться.

5. Робимо це все за кошти підприємства і як і раніше не отримуємо з бюджету не копійки.

Пункти прийому і відправки листів пропонується розмістити в сільрадах.

Для реалізації даного проекти вже проведено тендер на закупівлю автомобілів, загальна вартість яких становить 1,1 млн доларів.

Подібний проект зі створення пересувних відділень поштового зв’язку (так званих точок присутності) для компанії не є новинкою. Свого часу, у 2009-2010 роках, їх створенням та впровадженням займалась Т.Ф.Замкова, одна з генеральних директорів УДППЗ «Укрпошта»

Цього разу впровадження експерименту було призначено на червень 2018 року. Пілот подібного формату в Чернігівській області передбачав обслуговування 130 маршрутів. Замість колишніх відділень у кожному селі області буде точка присутності «Укрпошти», до якої прибуватиме за графіком автомобіль. Таким чином, пошта в селі залишиться, але працюватиме у новому сучасному форматі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *