В Україні запровадять електронні чеки: Комп’ютер, планшет чи смартфон, як касовий апарат

Кабінет міністрів спростив обслуговування і ремонт реєстраторів розрахункових операцій (РРО) та почав експеримент з використання різних пристроїв в якості касових апаратів, передає ЕП.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду 13 червня.

Згідно з прийнятими документами система передбачає онлайн-реєстрацію будь-яких пристроїв — персональних комп’ютерів, планшетів, смартфонів — без подачі в контролюючі органи документів в паперовому вигляді та безкоштовне їх використання замість касових апаратів.

«Три мети ми досягаємо прийняттям нової схеми. Перше — спрощення ведення бізнесу, і це найголовніше. Друге — поліпшення обміну в самій фіскальній службі між територіальними відділеннями. Третє — це зменшення тіньового сектора», — зазначила виконувач обов’язків міністра фінансів Оксана Маркарова.

Як зазначив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, нова система дає можливість повністю відмовлятися від касових апаратів і щомісячнічніх внесків на їх обслуговування.

Бізнес заощадить близько двох мільярдів гривень на додаткових оплатах.

«Це не бізнес — продавати касові апарати, це була монополія, щоб усіх «посадити на голку…» Можна сказати що цей проект — це звільнення від касовоапаратівского рабства», — зазначив Гройсман.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *